• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Dąbrowa Tarnowska

Okna Dąbrowa Tarnowska najlepszy wybór

O tym jak ważne są okna w każdym domu wiedzą chyba wszyscy. Dlatego też szczególną wagę należy zwrócić na ich właściwy dobór, by służyły nam długie lata, nie tracąc swojej funkcjonalności.

Okna Dąbrowa Tarnowska i ich funkcja w domu

Przede wszystkim okna wpuszczają do budynku światło dzienne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jego obecność pomaga w regulowaniu rytmu dobowego, wpływa na samopoczucie człowieka i dogrzewa pomieszczenie. Okna umożliwiają kontakt wzrokowy ze światem zewnętrznym. Poza tym chronią przed chłodem, hałasem oraz wtargnięciem niepowołanych osób do wnętrza budynku, a także są ważnym elementem biorącym udział we właściwej wentylacji pomieszczeń.

Dlatego właśnie należy zadbać, by były one jak najwyższej jakości. Wśród licznych, obecnych na rynku producentów okna z Dąbrowy Tarnowskiej oferowane przez naszą firmę wyróżniają się wysoką klasą produktu oraz profesjonalnym, doskonałym montażem.

Pamiętać należy, że na okno nie składa się jedynie rama i szyba, to także okucia, zawiasy, klamki itp. a kompetentne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta przekładają się na najlepszy wybór.

Jeśli nam zaufasz, zagwarantujemy Ci, że nasze okna w Dąbrowie Tarnowskiej przez wiele lat niezawodnie będą Ci służyć i spełniać wszystkie role.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Dąbrowa Tarnowska oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Dąbrowa Tarnowska – charakterystyka

Zdecydowanie najczęściej wybieranymi w Polsce są okna plastikowePolichlorek winylu, czyli PVC lub PCW, mylnie nazywane PCV charakteryzuje się wysoką termoplastycznością. Oznacza to, że jest odporny na wysokie temperatury, jednocześnie posiada właściwości izolacyjne, jest łatwy w pielęgnacji i zachowuje swoje parametry na długie lata. Do tego koszt jego produkcji jest niewysoki.

Okna PVC Dąbrowa Tarnowska to przede wszystkim dobra jakość w równie dobrej cenie. Stolarka okienna drewniana oraz stolarka aluminiowa wymaga dużo większej troski i uważności a okna PCV Dąbrowa Tarnowska są jednak dość odporne na szkodliwe działania czynników atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Dają też możliwość zróżnicowanej aranżacji, ponieważ okna PCV Dąbrowa Tarnowska występować mogą w niezliczonych wariantach kolorystycznych i designerskich, np. imitując stolarkę drewnianą.

Warto zapoznać się z budową okna PCV Dąbrowa Tarnowska i mając ją na względzie wybrać okna odpowiednie do swoich potrzeb.

Profil okien- to jeden z najważniejszych elementów okna, z nich wykonuje się ramy (ościeżnice), skrzydła i słupki. Profile mają różne głębokości, kształty, ilość komór i uszczelek, grubość ścianek zewnętrznych, parametry termiczne i statyczne etc.

Wzmocnienia, najczęściej stalowe, które mają zapobiegać odkształceniom okien, podczas oddziaływania na nie różnych sił.

Uszczelki – mają zapewniać właściwą szczelność i izolację akustyczną.

Szyby- obecnie stosuje się szyby zespolone, czyli takie , które posiadają 2-4 tafli szkła. Przestrzeń między nimi wypełniona jest gazem szlachetnym, co służy zwiększeniu współczynnika przenikalności cieplnej.

Okucia do okien – umożliwiają swobodne otwieranie, zamykanie, przesuwanie i uchylanie okien.

Montaż okien Dąbrowa Tarnowska

Montaż okien Dąbrowa Tarnowska wykonywany jest zawsze przez ekipę wyszkolonych i doświadczonych specjalistów. Nieprawidłowy montaż skutkuje uszkodzeniem okien oraz znacznej utracie ich najważniejszych właściwości.

Polskie prawo budowlane określa szereg wymogów, jakie należy spełnić podczas montażu okien, dzięki czemu ich użytkowanie będzie bezpieczne i skuteczne.

Przede wszystkim należy dokonać prawidłowego otworów okiennych i samych okien. Nie bez znaczenia jest też usytuowanie okna Kraków względem muru, jego rodzaj, dostosowanie zamocowań, odpowiednich materiałów i konstrukcji. Następnie przygotowuje się prostokątne ościeże, tzn. wyrównuje się je, czyści. Potem ustala się ustawienie okien względem podłogi i sufitu, parapetów, blatów etc. Wreszcie montuje się okna.

Wybierając okna z montażem Dąbrowa Tarnowska otrzymujemy gwarancję prawidłowego ich zamocowania.

Okna aluminiowe Dąbrowa Tarnowska zamiast okien PCV?

To właśnie wysokiej jakości systemy aluminiowe nadają się świetnie, gdy w pomieszczeniu mamy przeszklenia o dużych wymiarach i zróżnicowanych formach. Sprawdzają się w przypadku nowoczesnych aranżacji, ogrodów zimowych i panoramicznych widoków.

Aluminium to materiał o podwyższonej termoizolacyjności, jednocześnie jest lekkie i efektowne, więc stanowi świetną alternatywę dla okien PCV.

Wymiana okien Dąbrowa Tarnowska

Stając przed decyzją o wymianie okien najważniejsze to wybrać odpowiednią firmę, która korzysta z wysokiej klasy materiałów, współpracuje z najlepszymi producentami i daje gwarancję na swoje usługi. Dbałość o klienta, od samego początku do końca realizacji zamówienia, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności to klucz do sukcesu. Okna Dąbrowa Tarnowska posłużą niezawodnie długie lata.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top