• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Dąbrowa Tarnowska

Okna Dąbrowa Tarnowska najlepszy wybór

O tym jak ważne są okna w każdym domu wiedzą chyba wszyscy. Dlatego też szczególną wagę należy zwrócić na ich właściwy dobór, by służyły nam długie lata, nie tracąc swojej funkcjonalności.

Okna Dąbrowa Tarnowska i ich funkcja w domu

Przede wszystkim okna wpuszczają do budynku światło dzienne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jego obecność pomaga w regulowaniu rytmu dobowego, wpływa na samopoczucie człowieka i dogrzewa pomieszczenie. Okna umożliwiają kontakt wzrokowy ze światem zewnętrznym. Poza tym chronią przed chłodem, hałasem oraz wtargnięciem niepowołanych osób do wnętrza budynku, a także są ważnym elementem biorącym udział we właściwej wentylacji pomieszczeń.

Dlatego właśnie należy zadbać, by były one jak najwyższej jakości. Wśród licznych, obecnych na rynku producentów okna z Dąbrowy Tarnowskiej oferowane przez naszą firmę wyróżniają się wysoką klasą produktu oraz profesjonalnym, doskonałym montażem.

Pamiętać należy, że na okno nie składa się jedynie rama i szyba, to także okucia, zawiasy, klamki itp. a kompetentne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta przekładają się na najlepszy wybór.

Jeśli nam zaufasz, zagwarantujemy Ci, że nasze okna w Dąbrowie Tarnowskiej przez wiele lat niezawodnie będą Ci służyć i spełniać wszystkie role.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Dąbrowa Tarnowska oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PVC i PCV Dąbrowa Tarnowska – charakterystyka

  Zdecydowanie najczęściej wybieranymi w Polsce są okna plastikowePolichlorek winylu, czyli PVC lub PCW, mylnie nazywane PCV charakteryzuje się wysoką termoplastycznością. Oznacza to, że jest odporny na wysokie temperatury, jednocześnie posiada właściwości izolacyjne, jest łatwy w pielęgnacji i zachowuje swoje parametry na długie lata. Do tego koszt jego produkcji jest niewysoki. Okna PVC to przede wszystkim dobra jakość w równie dobrej cenie. Stolarka okienna drewniana oraz stolarka aluminiowa wymaga dużo większej troski i uważności a okna PVC są jednak dość odporne na szkodliwe działania czynników atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Dają też możliwość zróżnicowanej aranżacji, ponieważ okna występować mogą w niezliczonych wariantach kolorystycznych i designerskich, np. imitując stolarkę drewnianą.

  Okna aluminiowe Dąbrowa Tarnowska zamiast okien PCV?

  To właśnie wysokiej jakości systemy aluminiowe nadają się świetnie, gdy w pomieszczeniu mamy przeszklenia o dużych wymiarach i zróżnicowanych formach. Sprawdzają się w przypadku nowoczesnych aranżacji, ogrodów zimowych i panoramicznych widoków. Aluminium to materiał o podwyższonej termoizolacyjności, jednocześnie jest lekkie i efektowne, więc stanowi świetną alternatywę dla okien PCV. Stając przed decyzją o wymianie okien najważniejsze to wybrać odpowiednią firmę, która korzysta z wysokiej klasy materiałów, współpracuje z najlepszymi producentami i daje gwarancję na swoje usługi. Dbałość o klienta, od samego początku do końca realizacji zamówienia, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności to klucz do sukcesu.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top