• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Jordanów

Okna Jordanów najlepsze dla Twojego domu

Okna to element konstrukcji, który zamyka otwór w ścianie lub dachu. Patrząc na budynek nie poświęcamy oknom szczególnej uwagi, a jednak są jego wizytówką. Dobrze dobrane okna powinny służyć nam długie lata, zachowując niezmienioną funkcjonalność.

Okna Jordanów i rola jaką pełnią

Czy zastanawiamy się do czego właściwie służą okna w budynku? Zapewne niewiele o tym myślało, dopóki nie stanęło przed wyborem kupna lub wymiany okien i nie zetknęło się z licznymi informacjami o nich. Oto kilka najważniejszych funkcji:

 • umożliwiają dotarcie światła dziennego, czyli światłą nturalnego do wnętrza pomieszczeń.Jest ono istotne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Obecność światła naturalnego reguluje rytm dobowy ludzi i zwierząt, pozwala rosnąć roślinom, wpływa na ogólne samopoczucie człowieka.
 • chronią przed chłodem, hałasem
 • chronią przed wtargnięciem niepowołanych osób do wnętrza budynku
 • biorą udział we właściwej wentylacji pomieszczeń.
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Jordanów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna Jordanów  są najwyższej jakości, dzięki czemu pełnią wszystkie powyższe role. Okna z Jordanowa znajdujące się w naszej ofercie to nie tylko wysokiej klasy produkt od najlepszych producentów, ale też profesjonalny, doskonały montaż.

Korzystając z naszych usług klient może mieć pewność, że dbamy o każdy najdrobniejszy element składowy okna, czyli zarówno o ramę i szybę, ale także okucia, zawiasy, klamki itp. a kompetentne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta przekładają się na najlepszy wybór.

Okna w Jordanowie to również piękna estetyka, umożliwiająca dobór produktów w harmonii z fasadą budynku.

Okna PCV Jordanów – charakterystyka

Od wielu lat w Polsce dominują okna plastikowe. Polichlorek winylu, czyli PVC, mylnie nazywane PCV charakteryzuje się m.in. wysoką termoplastycznością, czyli jest odporny na temperatury. Do jego zalet należą też właściwości izolacyjne, łatwość pielęgnacji, brak konieczności impregnacji i zachowanie parametrów na długie lata. To co czyni go jednak naprawdę atrakcyjnym to niskie koszty produkcji.

Okna PVC Jordanów to zatem dobra jakość w dobrej cenie. Stolarka plastikowa to duża liczba wariantów kolorystycznych i strukturalnych, może np.imitować stolarkę drewnianą lub aluminiową, więc daje ogromne pole do popisu jeśli chodzi o aranżację

Okna PCV Jordanów to:

 1. Profil okien- jeden z najważniejszych elementów okna, z nich wykonuje się ramy (ościeżnice), skrzydła i słupki. Profile mają różne głębokości, kształty, ilość komór i uszczelek, grubość ścianek zewnętrznych, parametry termiczne i statyczne etc. To właśnie plastikowy profil jest obecnie najpopularniejszy na rynku.
 2. Wzmocnienia, najczęściej stalowe, są praktycznie niezbędne w stolarce PCV. Jako, że plastik jest tworzywem dość miękkim, a na okna oddziaływują różne siły zdolne je odkształcić lub uszkodzić, montuje się w ościeżnicy specjalne wzmocnienia, które zadbają, by okna były odporne na siłę wiatru, ruchy konstrukcyjne budynku, ciągłe otwieranie i zamykanie okien itp.
 3. Uszczelki – mają zapewniać właściwą szczelność i izolację akustyczną.
 4. Szyby zespolone posiadają 2-4 tafli szkła, a powstałą między nimi przestrzeń wypełnia jest gazem szlachetnym (np.argonem), co zwiększa współczynnik przenikalności cieplnej.
 5. Okucia do okien – dzięki nim możemy swobodnie otwierać, zamykać, uchylać i przesuwać okna, połączone są z klamką i zawiasami.

Montaż okien Jordanów

Montaż okien Jordanów powierzamy tylko wykwalifikowanym i doświadczonym fachowcom, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszej jakości okno zamontowane w nieprawidłowy sposób straci na swej funkcjonalności a nawet ulegnie uszkodzeniom.

Polskie prawo budowlane ściśle określa zasady montażu okien, by użytkowanie ich było w pełni bezpieczne.

Nasi specjaliści zaczynają od prawidłowego zmierzenia otworów okiennych i okien, by wyeliminować ryzyko powstania niepożądanych szczelin. Następnie określa się umieszczenie okna względem muru, rodzaj muru, rodzaj mocowań, materiałów i konstrukcji. Potem czyści się i wyrównuje prostokątne ościeże. Kiedy ustali się ustawienie okna względem podłogi i sufitu, parapetów, blatów etc. można wreszcie zamocować okna Kraków.

Wybierając okna z montażem Jordanów klient otrzymuje gwarancję prawidłowego ich montażu na 10 lat

Okna aluminiowe Jordanów  i ich zastosowanie

Systemy aluminiowe charakteryzują się wysoką jakością i nadają się, gdy klient planuje konstrukcje o nietypowym rozmiarze lub kształcie. Aluminium jest tworzywem lekkim i plastycznym więc jest doskonałe do nowoczesnych aranżacji, ogrodów zimowych i panoramicznych okien. Niestety jest bardziej kosztowne i mniej termoizolacyjne niż PCV, ale na pewno znajdzie wielu koneserów wśród projektantów wnętrz.

Wymiana okien Jordanów

Dbałość o klienta, doświadczenie i chęć doskonalenia wyróżniają nas spośród innych sklepów z oknami. Dla nas zarówno wymiana okien Jordanów jak i montaż okien w nowych budynkach to proces, któremu oddajemy się skrupulatnie, by każdy indywidualny klient mógł cieszyć się swoimi oknami długi czas.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top