• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Słomniki

Okna Słomniki – wybór, który procentuje przez lata

Wybór okien do nowego domu jest procesem niezwykle trudnym i czasochłonnym, każdemu użytkownikowi zależy, żeby były dopasowane do elewacji budynku, wystroju wnętrz, ale przede wszystkim mają być użyteczne i najlepiej niedrogie. Sklepów oferujących okna jest ogromna liczba, dlatego warto przyjrzeć się tym najbardziej doświadczonym i profesjonalnym.

Okna Słomniki – jak wyglądają

Okna są niezwykle ważne jeśli chodzi o konstrukcję budynku i spełniają szereg znaczących funkcji, np. doświetlają pomieszczenia światłem naturalnym, grają ważną rolę w ich wietrzeniu i cyrkulacji powietrza, zabezpieczają przed włamaniem, izolują przed dźwiękiem, utrzymują pożądaną temperaturę wewnątrz.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Słomniki oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna ze Słomnik zbudowane są z:

 • ramy – w budownictwie jednorodzinnym najbardziej popularne obecnie są okna jednoramowe, których nie można rozkręcać, dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną. Mają jednolitą, gładką powierzchnię oraz nie zniekształcają obrazu. Stosowane niegdyś ramy zespolone (czyli te, które można rozkręcić oraz ramy skrzynkowe obecnie znaleźć można jedynie w starszych budynkach i w zabytkach.
 • szyby – to dość oczywisty element okna, dziś stosuje się szyby zespolone, które składają się z 2 do 4 szkieł. Przestrzenie między nimi wypełnia się gazem szlachetnym, np.argonem, podnosząc współczynnik ich termoizolacyjności
 • okuć obwodowych – służą do blokowania skrzydła w pozycji zamkniętej. Mechanizm ryglujący połączony jest zawiasami oraz klamką. Od nich zależy m.in. czy okna są antywłamaniowe.
 • uszczelek – uszczelki wypełniają wręby ościeżnicy i ramy. Mają duży wpływ na izolację termiczną i akustyczną, a także zatrzymują kurz i zanieczyszczenia z dworu, zapobiegają dostawaniu się wody podczas deszczu itp.
 • nawiewników i funkcji rozszczelniania – obecnie produkuje się naprawdę bardzo szczelne okna, co ma wiele zalet, ale niestety przyczynia się do gromadzenia wilgoci w pomieszczeniu i skraplania się wody. To zaś niejednokrotnie prowadzi do powstawania grzyba na ścianach, szkodliwego dla zdrowia. Rozszczelnienia pozwalają zablokować okno w pozycji minimalnie uchylonej, dzięki czemu jest lepsza wentylacja. Okna w Słomnikach wyposażone w funkcje rozszczelniania pozwalają na minimalne uchylenie okna, ze szczeliną nieprzekraczającą kilku mm.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na okna PCV Słomniki

Okna to dość kosztowny zakup, dlatego chcemy, by służył nam długie lata w niezmienionej formie. Nie wszystkie informacje producenta są zrozumiałe dla użytkownika dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów. Przed udaniem się na zakup okna Słomniki warto jednak zastanowić się czego byśmy chcieli i czego potrzebujemy. Okna dzielimy m.in. na dreniane, aluminiowe i PCV.

Okna PVC Słomniki to produkt wart uwagi, ponieważ jest niedrogi a jednocześnie wysokiej jakości.

PVC, czyli polichlorek winylu, w Polsce nazywa się go błędnie PCV, jest wytrzymały, odporny na działanie wysokich temperatur, posiada właściwości izolacyjne, bez trudu sięgo czyści i nie wymaga on czynności impregnujących. Niski koszt jego produkcji odbija się w konkurencyjnej w stosunku do okien drewnianych czy aluminiowych cenie. Wiele się mówi, że jest to materiał sztuczny i obawia się jego wpływu na zdrowie człowieka. Nie ma się jednak czym martwić, cały proces wytwarzania PVC kontrolowany jest szeregiem norm i restrykcji. Jedyny moment, gdy są szkodliwe to w chwili podpalenia produktu. PVC podlega recyklingowi, co w dobie kryzysu klimatycznego i swoistej mody na ekologię ma ogromne znaczenie

Okna PCV Słomniki to ogromny wybór kolorów i designu, każdy klient znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza, że można wybrać też okna imitujące drewno lub aluminium.

Dodatkowo okna PCV Słomniki dzieli się na :

 • niezlicowane – skrzydło okienne jest cofnięte względem ościeżnicy
 • półzlicowane – skrzydła są odczuwalnie wysunięte
 • zlicowane – skrzydła i ościeżnica mają jednolitą płaszczyznę.

Montaż okien Słomniki – fachowo i szybko

Okna z montażem Słomniki to produkty wysokiej klasy umieszczone w ścianie budynku lub w dachu w sposób przemyślany, dokładny i profesjonalny. Niestety, nawet najlepsze i najdroższe okna Kraków zamontowane w sposób nieprawidłowy nie spełnią swoich funkcji, mogą ulec uszkodzeniom, wypaczeniom, przeciekają lub utrudniają wentylację. Montaż okien Słomniki przeprowadzają, wyszkoleni i doświadczeni pracownicy, którzy dokonują odpowiednich pomiarów, wspierają w wyborze właściwych okien a następnie instalują je, oferując na swoje usługi aż 10 lat gwarancji.

Czym są okna aluminiowe Słomniki?

Ten rodzaj okien jest idealny w nowoczesnych aranżacjach oraz architekturze loftowej. Dzięki temu, że aluminium jest lekkie i można je kształtować dużo łatwiej niż stal czy drewno, stosuje się je do otworów okiennych o nietypowych kształtach, i rozmiarach, w witrynach dużych przeszkleniach, lub do ogrodów zimowych. To doskonała alternatywa do standardowych okien, szczególnie jeśli zależy nam na ciekawym designie

Wymiana okien Słomniki wcale nie musi być procesem trudnym i stresującym, dlatego zachęcamy do wizyty w naszym sklepie.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top