• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Słomniki

Okna Słomniki – wybór, który procentuje przez lata

Wybór okien do nowego domu jest procesem niezwykle trudnym i czasochłonnym, każdemu użytkownikowi zależy, żeby były dopasowane do elewacji budynku, wystroju wnętrz, ale przede wszystkim mają być użyteczne i najlepiej niedrogie. Sklepów oferujących okna jest ogromna liczba, dlatego warto przyjrzeć się tym najbardziej doświadczonym i profesjonalnym.

Okna Słomniki – jak wyglądają

Okna są niezwykle ważne jeśli chodzi o konstrukcję budynku i spełniają szereg znaczących funkcji, np. doświetlają pomieszczenia światłem naturalnym, grają ważną rolę w ich wietrzeniu i cyrkulacji powietrza, zabezpieczają przed włamaniem, izolują przed dźwiękiem, utrzymują pożądaną temperaturę wewnątrz.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Słomniki oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Słomniki

  Okna to dość kosztowny zakup, dlatego chcemy, by służył nam długie lata w niezmienionej formie. Nie wszystkie informacje producenta są zrozumiałe dla użytkownika dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów. Przed udaniem się na zakup okna Słomniki warto jednak zastanowić się czego byśmy chcieli i czego potrzebujemy. Okna dzielimy m.in. na drewniane, okna aluminiowe i PCV. Okna PVC to produkt wart uwagi, ponieważ jest niedrogi a jednocześnie wysokiej jakości. PVC, czyli polichlorek winylu, w Polsce nazywa się go błędnie PCV, jest wytrzymały, odporny na działanie wysokich temperatur, posiada właściwości izolacyjne, bez trudu sięgo czyści i nie wymaga on czynności impregnujących. Niski koszt jego produkcji odbija się w konkurencyjnej w stosunku do okien drewnianych czy aluminiowych cenie. Wiele się mówi, że jest to materiał sztuczny i obawia się jego wpływu na zdrowie człowieka. Nie ma się jednak czym martwić, cały proces wytwarzania PVC kontrolowany jest szeregiem norm i restrykcji. Jedyny moment, gdy są szkodliwe to w chwili podpalenia produktu. PVC podlega recyklingowi, co w dobie kryzysu klimatycznego i swoistej mody na ekologię ma ogromne znaczenie

  Czym są okna aluminiowe Słomniki?

  Ten rodzaj okien jest idealny w nowoczesnych aranżacjach oraz architekturze loftowej. Dzięki temu, że aluminium jest lekkie i można je kształtować dużo łatwiej niż stal czy drewno, stosuje się je do otworów okiennych o nietypowych kształtach, i rozmiarach, w witrynach dużych przeszkleniach, lub do ogrodów zimowych. To doskonała alternatywa do standardowych okien, szczególnie jeśli zależy nam na ciekawym designie.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top