• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Szczucin

Jak wybrać najlepsze okna Szczucin

Podczas budowy domu nie da się ominąć tematu okien. Jest on o tyle trudny, że ogólnie dostępne są bardzo różne, profesjonalne dane techniczne i parametry, których zwykły człowiek rozumieć nie musi. Prawo budowlane określa szereg zasad, którymi należy się kierować wybierając okna, ale nad wieloma kwestiami pochylić musimy się sami.

Okna PCV Szczucin – zalety

Należy zacząć od tego, że forma nazwa PCV nie jest do końca prawidłowa.

Polichlorek winylu, bo o nim mowa, jest tworzywem sztucznym i ma skrót PVC lub PCW, w Polsce jednak przyjęło się używać jednak formy PCV. Niekwestionowanym atutem tego typu stolarki jest niski koszt produkcji, okna i drzwi z PCV są tańsze niż okna drewniane czy okna aluminiowe nawet o podobnych parametrach użytkowych. Polichlorek winylu nie wymaga konserwacji i jest łatwy w utrzymaniu w czystości.

Okna ze Szczucina to też szeroki wybór kolorów i stylistyki, można znaleźć tam okna stylizowane na drewniane czy aluminiowe. Okna PVC Szczucin są niezwykle popularne wśród użytkowników, ponieważ ich jakość jest naprawdę bardzo dobra a cena atrakcyjna.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Szczucin oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PVC i PCV Szczucin

  Wśród wielu konkurencyjnych firm i producentów znajdziemy niezwykle bogate oferty, ale pamiętajmy, do czego tak naprawdę mają służyć nam okna. Okno to element konstrukcji zamykający otwór w ścianie lub dachu i służy m.n. do doświetlenia i dogrzania pomieszczenia naturalnym światłem dziennym. Zbyt duża sztucznego światła wpływa niekorzystnie na nasz wzrok, na wytwarzanie serotoniny i melatoniny, na regulację trybu dzień-noc. Światło dzienne zbawiennie działa na ludzkie samopoczucie, na życie zwierząt i roślin. Wyróżnia się następujące typy okien o specjalnym przeznaczeniu: okna połaciowe, witryny, świetliki, nadświetle, okno wewnętrzne, balkonowe, ściany kurtynowe, luksfery itp.

  Montaż okien Szczucin fachowo i szybko

  Dokładamy wszelki starań, żeby nasi pracownicy, szczególnie ci, którzy mają już bogate doświadczenia, mogli od początku do końca zaopiekować się klientem. Ramy okienne muszą zostać bardzo dokładnie wymierzone a następnie doskonale dopasowane do otworów okiennych. Dzięki temu wyeliminujemy ryzyko powstania niebezpiecznych szpar. Okna należy wypoziomować względem podłogi, sufitu i parapetu. Cały proces, tu przedstawiony w skrócie, trwa jednak dużo dłużej i wymaga fachowości i cierpliwości. Nasi pracownicy działają kompleksowo, wyjmują stare okna a zakładają nowe, wszystko czyniąc w sposób szybki a jednocześnie dokładny. Jeśli stoisz przed dylematem, to wybór naszej firmy pozwoli ci zaoszczędzić wielu nerwów i czas.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top