Kolejna realizacja prawidłowego montażu miała miejsce na południu Krakowa. Inwestor zdecydował się na okna TEAM BALANCE w jednostronnym, zewnętrznym kolorze Orzech. Wewnątrz zastosowano klasyczny, biały kolor, który idealnie współgra w towarzystwie klamek w srebrnym odcieniu. Duże przeszklenia w salonie w formie drzwi podnośno-przesuwnych HST, oraz okno narożne w kuchni – zapewniają znakomity dopływ naturalnego światła z zewnątrz, optycznie powiększają pomieszczenia.

Lokalizacja:

Kraków Sidzina, woj. małopolskie

Produkty:

Okna PVC TEAM BALANCE 82MD w jednostronnym kolorze Orzech, z dwukomorowymi pakietami szybowymi i ciepłymi ramkami dopasowanymi kolorystycznie do okleiny. Kilkanaście okien tradycyjnych,  okno podnośno-przesuwne HST w salonie zapewniająca możliwie jak największe przeszklenie oraz narożne okno w kuchni, odpowiednio dopasowane do wysokości potencjalnego blatu kuchennego.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników montażowych do podwalin oraz szyn perforowanych „V” firmy Knelsen. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien PVC w Krakowie

Zdjęcia realizacji

Top