Zapraszamy do obejrzenia interesującej galerii zdjęć z jednej z naszych październikowych realizacji. Zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na panoramiczne okno HST pozwalający na doskonały dopływ naturalnego światła do środka budynku.

Lokalizacja:

montaż w miejscowości Sygneczów woj.Małpolskie

Produkty:

Za wyjście tarasowe odpowiadają drzwi przesuwne, alumioniowe, niskoprogowe HST na profilu Heroal z nakładką wyrównującą próg, czterema punktami ryglującymi oraz wszystkimi szybami hartowanymi o grubości 6 mm. W domu zamontowana została również duża witryna aluminiowa Aliplast Genesis z hartowanymi szybami 6mm.
Za optymalny dopływ światła do wnętrza budynku odpowiada również plastikowe, panoramiczne okno w kuchni, które również posiada hartowane szyby 6mm. Wszystkie pozostałe okna w domu to okna plastikowe Team Balance MD.

Rolety podtynkowe Mirola z wysokiej klasy silnikami francuskiej firmy Somfy w wersji ILMO z detekcją przeciążeniową. Sterowanie zdalne, bezprzewodowe. Napędy w wersji przewodowej przeznaczone do dalszej rozbudowy o sterowanie zdalne na etapie wykonywania zewnętrznego systemu automatyki domowej. Dla drzwi przesuwnych HST oraz pozostałych drzwi balkonowych w pokojach zostały zastosowane w roletach zintegrowane moskitiery plisowane Aluprof MPH Harmony.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – od zewnątrz SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz od wewnątrz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych i tradycyjnych.

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Prawidłowy montaż w miejscowości Sygneczów woj.Małpolskie

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  Prawidłowy montaż: Okno HST o szerokości 7m
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Rzezawie k.Bochni
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Zabierzowie pod Krakowem
  Prawidłowy montaż w miejscowości Sygneczów woj.Małpolskie
  Prawidłowy montaż okien w Przegini Duchownej
  Prawidłowy montaż w Rzozowie k.Skawiny
  Prawidłowy montaż okien w Swoszowicach, Kraków
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Woli Radziszowskiej pod Krakowem
  Przeszklone ściany i panoramiczne okna aluminiowe
  Prawidłowy, szczelny montaż okien PVC w Krakowie

  Top