Zapraszamy do obejrzenia interesującej galerii zdjęć z jednej z naszych październikowych realizacji. Zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na panoramiczne okno HST pozwalający na doskonały dopływ naturalnego światła do środka budynku.

Lokalizacja:

montaż w miejscowości Sygneczów woj.Małpolskie

Produkty:

Za wyjście tarasowe odpowiadają drzwi przesuwne, alumioniowe, niskoprogowe HST na profilu Heroal z nakładką wyrównującą próg, czterema punktami ryglującymi oraz wszystkimi szybami hartowanymi o grubości 6 mm. W domu zamontowana została również duża witryna aluminiowa Aliplast Genesis z hartowanymi szybami 6mm.
Za optymalny dopływ światła do wnętrza budynku odpowiada również plastikowe, panoramiczne okno w kuchni, które również posiada hartowane szyby 6mm. Wszystkie pozostałe okna w domu to okna plastikowe Team Balance MD.

Rolety podtynkowe Mirola z wysokiej klasy silnikami francuskiej firmy Somfy w wersji ILMO z detekcją przeciążeniową. Sterowanie zdalne, bezprzewodowe. Napędy w wersji przewodowej przeznaczone do dalszej rozbudowy o sterowanie zdalne na etapie wykonywania zewnętrznego systemu automatyki domowej. Dla drzwi przesuwnych HST oraz pozostałych drzwi balkonowych w pokojach zostały zastosowane w roletach zintegrowane moskitiery plisowane Aluprof MPH Harmony.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – od zewnątrz SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz od wewnątrz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych i tradycyjnych.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż w miejscowości Sygneczów woj.Małpolskie

Zdjęcia realizacji

Top