Przedstawiamy galerię zdjęć z wykonanego montażu okien PVC oraz rolet podtynkowych w tradycyjnym, piętrowym domu jednorodzinnym w podkrakowskiej Woli Radziszowskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, mamy nadzieję, że ten okazały budynek stanie się inspiracją dla Państwa projektów.

Lokalizacja:

Wola Radziszowska pod Krakowem, woj. Małopolskie

Produkty:

Okna TEAM BALANCE MD z renomowanej firmy Team-Plast w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt. Realizacja obejmuje sporą ilość okien tradycyjnych oraz kilka większych witryn FIX z szybami o odpowiednio dobranej grubości, które rozświetlają przestrzeń w salonie. Wszystkie balkony posiadają statycznie wklejane pakiety szybowe dla poprawy sztywności konstrukcji, a cała stolarka wyposażona została w okucia z niewidocznymi zawiasami ROTO DESIGNIO II.

Zewnętrzne rolety podtynkowe firmy Mirola wraz z wysokiej klasy napędami przewodowymi Somfy RS 100 Hybrid io i możliwością obsługi za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie. Wieszaki z blokadą typu „Lock to Play”. Prowadnice oraz pancerze rolet w kolorze antracytowym RAL7016.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z wykorzystaniem mas uszczelniających w płynie – Soudal SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Podwaliny purenitowe zostały wykorzystanie jako podparcie dolne wszystkich okien. Montaż mechaniczny z wykorzystaniem kątowników montażowych, kotew montażowych oraz wkrętów ościeżnicowych. Dodatkowo prawidłowe uszczelnienie łączników statyczno-dylatacyjnych oraz kątowych przy pomocy taśm rozprężnych.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Woli Radziszowskiej pod Krakowem

Zdjęcia realizacji

Top