Kolejna ciekawa realizacja z dużymi przeszkleniami i interesującymi rozwiązaniami, które nadają nietypowy i nowoczesny wyglądu budynku.

Lokalizacja:

miejscowość Rzozów koło Skawiny, woj. małopolskie

Produkty:

W tej realizacji zastosowaliśmy okna TEAM BALANCE MD firmy TEAM PLAST w obustronnym kolorze Winchester.

Łącznie zamontowaliśmy 15 sztuk okien w skład których wchodzi dodatkowo kilka witryn nieotwieranych FIX, tradycyjne okna rowzierno-uchylne oraz dwa ciekawe rozwiązania w postaci okien trójkątnych stałych służące jako doświetlenie pomieszczeń na poddaszu. Zamontowaliśmy też ciekawe rozwiązanie w postaci dwóch zestawów narożnych z wielkogabarytową szybą o wadze powyżej 300kg, która została wykonana jako hartowana 6mm. Oczywiście nie zabrakło nowoczesnego rozwiązania w postaci drzwi równolegle-przesuwne z okuciem Patio Alversa PS AirCom z funkcją uchyłu i dociąganiem skrzydła przy zamknięciu w części górnej i dolnej

Dodatkowo wraz z oknami zamontowane zostały rolety z renomowanej firmy Mirola w ilości 13 szt.
Rolety w wersji podtynkowej do schowania w warstwie ocieplenia. Silniki w wersji przewodowej przygotowane do połączenia z zewnętrznym systemem inteligentnego domu.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – od zewnątrz SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz od wewnątrz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż w Rzozowie k.Skawiny

Zdjęcia realizacji

Top