Prezentujemy galerie zdjęć z wykonanego montażu okien w parterowym domu jednorodzinnym w Rzezawie koło Bochni. Wybór inwestora padł na okna premium TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt.

Lokalizacja:

Rzezawa, woj. małopolskie

Produkty:

Okna firmy TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt, który idealnie wpasowuje się w styl budynku. W całym domu zastosowano pakiety szybowe dwukomorowe o współczynniku Ug=0,5W/m2K z ciepłymi ramkami tworzywowymi. Za wyjście tarasowe odpowiadają drzwi przesuwne, alumioniowe, niskoprogowe HST na profilu Heroal z nakładką wyrównującą próg, czterami punktami ryglującymi oraz wszystkimi szybami hartowanymi o grubości 6 mm. Przestrzeń salonowa została rozświetlona dużą, nieotwieralną witryną.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych i kątowników monotażowych do podwalin. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Rzezawie k.Bochni

Zdjęcia realizacji

Top