Tym razem montaż miał miejsce na Krakowskim Kurdwanowie. Inwestor wybrał okna na profilu Gealan 9000 firmy Team Plast, w obustronnym kolorze Orzech. Na przedstawionej realizacji zobaczyć można również zamontowane już drzwi wyjściowe z garażu firmy Wikęd. Dodatkowo w tej realizacji na prośbę inwestora zastosowaliśmy tymczasowe, stalowe drzwi techniczne firmy Wiśniowski, również widoczne w albumie. W następnym etapie zamontujemy wejściowe drzwi główne firmy Wikęd.

Lokalizacja:

Kurdwanów, Kraków, woj. małopolskie

Produkty:

W poniższej realizacji zastosowano okna Team Select firmy Team Plast, na profilu Gealan 9000 w obustronnym kolorze Orzech. Okna balkonowe o niestandardowych wysokościach 250 cm z wklejanymi pakietami szybowymi. Razem z oknami zamontowane zostały rolety podtynkowe firmy Mirola z silnikami radiowo-przewodowymi Somfy. Za wyjście z budynku odpowiadają drzwi tymczasowe stalowe firmy Wiśniowski oraz drzwi tylne wyjściowe garażowe firmy Wikęd.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych i kątowników monotażowych do podwalin.

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Prawidłowy montaż stolarki na Krakowskim Kurdwanowie

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  Prawidłowy montaż: Okno HST o szerokości 7m
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Rzezawie k.Bochni
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Zabierzowie pod Krakowem
  Prawidłowy montaż w miejscowości Sygneczów woj.Małpolskie
  Prawidłowy montaż okien w Przegini Duchownej
  Prawidłowy montaż w Rzozowie k.Skawiny
  Prawidłowy montaż okien w Swoszowicach, Kraków
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Woli Radziszowskiej pod Krakowem
  Przeszklone ściany i panoramiczne okna aluminiowe
  Prawidłowy, szczelny montaż okien PVC w Krakowie

  Top