Przedstawiamy malowniczą galerie zdjęć w klimatycznej jesiennej scenerii. Inwestor zdecydował się na okna w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt.

Lokalizacja:

montaż w miejscowości Breń woj. Małopolskie

Produkty:

W tej realizacji zamontowaliśmy 9 okien.
Inwestor zdecydował się na produkty renomowanej firmy TEAM PLAST.  Wybrane zostały okna Team Select na profilu Gealan 9000 w obustronnym kolorze ciemnoszary antracyt.
W tej realizacji zobaczyć możemy również aluminiowe drzwi przesuwne HST w systemie Heroal S 77 SL. Zostały wykonane w schemacie G, w którym środkowa część jest przesuwna, natomiast obie części boczne są stałe, szklone bezpośrednio w ościeżnice dla uzyskania efektu jeszcze większych przeszkleń „wychodzących ze ścian i z podłogi”. Część przesuwna posiada nakładkę wyrównującą próg. Wymiar drzwi przesuwnych HST to 535cm szerokości i 235cm wysokości.  Wszystkie trzy szyby w drzwiach HST oraz widoczna na zdjęciach duża, nieotwierana witryna w jadalni są wykonane jako szyby hartowane o grubości 6mm.

Wraz z oknami zamontowane zostały rolety podtynkowe Mirola z silnikami z wysokiej klasy silnikami francuskiej firmy Somfy w wersji ILMO z detekcją przeciążeniową. Sterowanie zdalne, bezprzewodowe. Napędy w wersji przewodowej przeznaczone do dalszej rozbudowy o sterowanie zdalne na etapie wykonywania zewnętrznego systemu automatyki domowej.  Rolety wykonane wraz z zintegrowanymi moskitierami plisowanymi.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz oknach tradycyjnych Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników monotażowych do podwalin oraz szyb perforowanych typu V przeznaczonych do mocowania w pustakach ceramicznych. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM. Transport i montaż ciężkich konstrukcji z wykorzystaniem mini-żurawia BG LIFT M250.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż w miejscowości Breń woj. Małopolskie

Zdjęcia realizacji

Top