Kolejna, nowoczesna realizacja za nami. Tym razem, obok naszych ulubionych wielkogabarytowych konstrukcji bez słupowych zawitały dwa wyjątkowe, architektoniczne okna przesuwne. Mowa o ALUPROF MB-SKYLINE R ze słupkami środkowymi o szerokości 25mm i ramami przeznaczonymi do całkowitej zabudowy!

Ten nowoczesny system charakteryzuje się lekkością i wysoką estetyką. Dzięki całkowitym ukryciu profili skrzydła, wąskich słupkach oraz płytkiej ościeżnicy możemy osiągnąć wspaniały, panoramiczny widok na ogród! Ponadto zastosowanie takiego rozwiązania nadaje budynkowi wyjątkowo nowoczesnego i wystawnego charakteru.

Lokalizacja:

Niepołomice, woj. małopolskie

Produkty:

14 konstrukcji aluminiowych na bazie systemów ALUPROF z czego:

konstrukcje nieotwieralne ALUPROF MB-86SI z czego największa witryna wykonana w technice bezsłupowej!

2x zestawy narożne Glass-Corner

2x architektoniczne okna przesuwne ALUPROF MB-SKYLINE R ze słupkami środkowymi o szerokości 25mm i ramami przeznaczonymi do całkowitej zabudowy!

Do tego na budowie zamontowaliśmy również 9 żaluzji fasadowych z lamelami Z90 i napędami przewodowymi Somfy J406 WT PROTECT. Wszystkie żaluzje zostały wyposażone w minimalistyczne prowadnice linkowe.

Kolor: 2x RAL 9005 Struktua

Konstrukcje okienne usytuowane na poddaszu ze względu na ryzyko upadku z wysokości i brak planowanych balustrad zostały wyposażone w hartowane i laminowane ESG//ESG//VSG. Wszystkie pozostałe szyby zostały wykonane jako hartowane ESG//ESG//ESG. 

Montaż:

Prawidłowy montaż w obrębie muru, Illbruck SP925 od wewnątrz, Soudal Soudatight Hybrid od zewnątrz, środek pianka PUR, dołem EPDM, wszędzie podwaliny purenitowe.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62
    Aluminiowe Architektoniczne okna przesuwne, witryny bezsłupowe, glass-cornery

    Zdjęcia realizacji

    Top