W malowniczej miejscowości nieopodal Zielonek, na działce z przepięknym widokiem na panoramę Krakowa (przy dobrej pogodzie widać tatry!) wykonaliśmy prawidłowy montaż okien premium dostarczonych przez TEAM-PLAST. Zastosowane okna uwzględniały oczekiwania Inwestorów i zostały wyposażone w szereg rozwiązań zwiększających ich funkcjonalność oraz trwałość takich jak okucia z ukrytymi zawiasami, kontaktrony do systemu alarmowego, a także wklejane pakiety szybowe w oknach balkonowych.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią dokumentującą postęp prac montażowych. Na budowę z pewnością wrócimy, chociażby przy okazji zamówionych już rolet zewnętrznych, drzwi aluminiowych oraz bramy garażowej. Gratulujemy dobrego wyboru Inwestorom i dziękujemy za współpracę!

Lokalizacja:

Brzozówka, woj. małopolskie

Produkty:

Energooszczędne okna TEAM SELECT w obustronnej okleinie „Ciemnoszary Jedwab” wyposażone w pakiety trzyszybowe z ciepłymi ramkami oraz okucia ROTO DESIGNO II z ukrytymi zawiasami, niskoprogowe drzwi przesuwne HST z nakładką wyrównującą próg i czterema punktami ryglującymi. zestaw narożny okien nieotwieralnych połączony słupem, wszystkie okna balkonowe ze statycznie wklejanymi szybami za pomocą taśmy STV.

Montaż:

Prawidłwy montaż trójwarstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających Soudal SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925, podwaliny purenitowe do wszystkich okien balkonowych oraz sięgających posadzki, ciepłe termoparapety XPS do wszystkich okien niebalkonowych, prawidłowe mocowanie za pomocą odpowiednio dobranych do materiału pełnego wkrętów ramowych oraz kotew stalowych i kątowników montażowych, zastosowanie klocków podporowych tworzywowych, uszczelnienie hydroizolacyjne za pomocą folii EPDM

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien PVC w Brzozówce

Zdjęcia realizacji

Top