Tym razem realizacja prawidłowego montażu stolarki okiennej miała miejsce w Kamionce za Miechowem.  Nowo wybudowany dom jednorodzinny został wyposażony w okna TEAM BALANCE firmy TEAM PLAST w obustronnym kolorze Winchester. W kuchni zastosowano okno narożne połączone słupkiem, które generuje wewnątrz większą ilość światła naturalnego oraz zapewnia nowoczesny i nowatorski charakter elewacji.

 

W tej realizacji zastosowaliśmy również rolety zewnętrzne firmy MIROLA, które znacząco podwyższą komfort domowników oraz ochronią ich przed nadmiernym słońcem, deszczem, śniegiem czy hałasem.

Lokalizacja:

Kamionka, woj. małopolskie

Produkty:

Okna PVC TEAM BALANCE 82MD w obustronnym kolorze Winchester, z dwukomorowymi pakietami szybowymi i ciepłymi ramkami dopasowanymi kolorystycznie do okleiny. Stolarka posiada okucia z niewidocznymi zawiasami ROTO DESIGNIO II. W całym domu zastosowane zostało kilkanaście okien tradycyjnych, duża witryna w jadalni zapewniająca możliwie jak największe przeszklenie oraz drzwi balkonowe. W kuchni zastosowano zestaw narożny połączony słupkiem.

Montaż:

Zastosowano zewnętrzne rolety podtynkowe firmy Mirola wraz z wysokiej klasy napędami radiowo-przewodowymi Mobilus Senso 4.0 i możliwością obsługi za pomocą aplikacji mobilnej na smartphonie. Wieszaki z blokadą typu „Lock to Play”. Prowadnice oraz pancerze rolet w kolorze drewnopodobnym Winchester oraz skrzynkami i pokrywamy rewizyjnymi w kolorze białym, dopasowanym do planowanej kolorystyki elewacji.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien PVC w Kamionce woj. Małopolskie

Zdjęcia realizacji

Top