NOVOBUDOWA to nie tylko wymagające techniczne realizacje i wielkogabarytowe przeszklenia. Każdy klient oczekujący bezkompromisowego wykonania i montażu może liczyć na naszą pomoc. W tym przypadku, w Krzęcinie k. Skawiny wykonaliśmy prawidłowy montaż okien w tradycyjnym parterowym domu. Inwestor wybrał okna premium produkcji TEAM-PLAST w klasycznym stylu – obustronnie biały kolor będzie pasować do jasnej elewacji, a półzlicowane skrzydło doda budynkowi elegancji.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji dokumentującą już zakończone prace montażowe. Spostrzegawczych informujemy, że drzwi zewnętrzne są oczywiście tymczasowe i zostaną wymienione na późniejszym etapie prac budowlanych.

Lokalizacja:

Krzęcin, woj. małopolski

Produkty:

Okna PVC TEAM-SELECT wykonane na profilach Gealan S9000 w obustronnym białym kolorze, z zaokrąglonym i półzlicowanym skrzydłem oraz szarymi uszczelkami. Produkty zostały wyposażone w najwyższej jakości okucia obwiedniowe z ukrytymi zawiasami ROTO DESINGO II oraz ciepłe ramki.

Montaż:

Prawidłowy szczelny montaż w licu muru z wykorzystaniem folli paroszczelnej w płynie Illbruck SP925 oraz zewnętrznej i paroprzepuszczalnej powłoki uszczelniającej SOUDAL SoudaTight Hybrid. Pod wszystkimi konstrukcjami zastosowano podwaliny i listwy purenitowe, w części progowej okien balkonowych wykonano uszczelnienie hydroizolacyjne EPDM. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew stalowych, śrub ramowych oraz szyn perforowanych V dedykowanych do montażu w pustakach ceramicznych.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien PVC w Krzęcinie

Zdjęcia realizacji

Top