NOVOBUDOWA to nie tylko wymagające techniczne realizacje i wielkogabarytowe przeszklenia. Każdy klient oczekujący bezkompromisowego wykonania i montażu może liczyć na naszą pomoc. W tym przypadku, w Krzęcinie k. Skawiny wykonaliśmy prawidłowy montaż okien w tradycyjnym parterowym domu. Inwestor wybrał okna premium produkcji TEAM-PLAST w klasycznym stylu – obustronnie biały kolor będzie pasować do jasnej elewacji, a półzlicowane skrzydło doda budynkowi elegancji.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji dokumentującą już zakończone prace montażowe. Spostrzegawczych informujemy, że drzwi zewnętrzne są oczywiście tymczasowe i zostaną wymienione na późniejszym etapie prac budowlanych.

Lokalizacja:

Krzęcin, woj. małopolski

Produkty:

Okna PVC TEAM-SELECT wykonane na profilach Gealan S9000 w obustronnym białym kolorze, z zaokrąglonym i półzlicowanym skrzydłem oraz szarymi uszczelkami. Produkty zostały wyposażone w najwyższej jakości okucia obwiedniowe z ukrytymi zawiasami ROTO DESINGO II oraz ciepłe ramki.

Montaż:

Prawidłowy szczelny montaż w licu muru z wykorzystaniem folli paroszczelnej w płynie Illbruck SP925 oraz zewnętrznej i paroprzepuszczalnej powłoki uszczelniającej SOUDAL SoudaTight Hybrid. Pod wszystkimi konstrukcjami zastosowano podwaliny i listwy purenitowe, w części progowej okien balkonowych wykonano uszczelnienie hydroizolacyjne EPDM. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew stalowych, śrub ramowych oraz szyn perforowanych V dedykowanych do montażu w pustakach ceramicznych.

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Prawidłowy montaż okien PVC w Krzęcinie

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  Wielkoformatowe okna aluminiowe. Montaż koło Wadowic
  Wielkoformatowe zestawy narożne w kształcie litery 'U’
  Wielkoformatowy zestaw narożny złożony z okna HST oraz konstrukcji witrynowej
  Wielkogabarytowa witryna aluminiowa w połączeniu bezsłupowym
  Wielkogabarytowe przeszklenia w tym HST o szerokości prawie 7,5m
  Wyjątkowy projekt w tym 4x nietypowe konstrukcje aluminiowe
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Modlnicy
  Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Modlnicy

  Top