W miejscowości Ryczówek nieopodal Olkusza rusza kolejna realizacja prawidłowego montażu stolarki okiennej.  Nasz klient zdecydował się na okna TEAM BALANCE w obustronnym kolorze Ciemnoszary Jedwab. Zastosowaliśmy również rozwiązania w postaci okien wąsko-ramowych nieotwieranych, które często preferowane są przez inwestorów stawiających na nowoczesny design w swoim domu.

Duże przeszklenia w salonie zapewniają znakomity dopływ światła naturalnego z zewnątrz. Tego typu rozwiązania na dobre wpisały się w nowoczesny wygląd elewacji nie tylko biurowców czy hoteli, ale przede wszystkim domów jednorodzinnych. Pozwalają na uzyskanie panoramicznego widoku, zacierają podział na wnętrze domu i krajobraz za oknem, a dodatkowo dają poczucie niczym nieograniczonej przestrzeni.

Lokalizacja:

Ryczówek, woj. małopolskie

Produkty:

Wielkogabarytowe drzwi podnośno-przesuwne HST ALIPLAST ULTRAGLIDE, witryna aluminiowa ALIPLAST GENESIS 75 oraz nieszablonowy glass-corner z częścią skośną również w systemie GENESIS. Lakierowane w kolorze RAL 7016 od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Okna PVC TEAM BALANCE MD w obustronnej okleinie gładkiej Ciemnoszary Jedwab – maksymalnie zbliżony do RAL 7016. Na parterze sporych rozmiarów glass-corner wykonany z PVC licujący się z aluminiową konstrukcją wykonaną również w systemie szkło-do-szkła. Każda pozycja uwzględnia dwukomorowe pakiety szybowe wraz z ciepłymi ramkami. Dodatkowo drzwi HST oraz zestawy narożne glass-corner posiadają wszystkie szyby o grubości 6 mm z wykonanym hartowaniem.

Wszystkie konstrukcje otwieralne wyposażone są w okucia z ukrytymi zawiasami ROTO DESIGNO II, a największe z nich dodatkowo w statyczne klejenie pakietów szybowych. W sypialni na poddaszu zastosowano drzwi uchylno-przesuwne z okuciem Patio ALVERSA PS AirCom, które gwarantuje komfortowe otwieranie i domykanie skrzydła.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z wykorzystaniem mas uszczelniających w płynie – Soudal SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925.  Podwaliny purenitowe zostały wykorzystanie jako podparcie dolne wszystkich okien. Okno narożne Glass-Corner połączone i uszczelnione za pomocą sznurów polietylenowych, uszczelniacza butylowego oraz silikonu.

Montaż mechaniczny z wykorzystaniem kątowników montażowych, kotew systemowych, śrub ramowych oraz szyn perforowanych typu V. Transport i montaż ciężkich konstrukcji z wykorzystaniem mini-żurawia BG LIFT M250, który przy tej budowie miał trochę pracy 😉

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Prawidłowy montaż okien PVC w miejscowości Ryczówek koło Olkusza

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  Realizacja montażu okien PVC w Zabierzowie woj. Małopolskie
  Realizacja prawidłowego montażu stolarki okiennej w Krakowie
  Mogilany – Aluminiowy HST z cienkim słupkiem środkowym
  Sąsiednia realizacja w miejscowości Bodzanów k. Wieliczki – MIX PVC i ALU
  Skośna witryna aluminiowa, HST z cienkim słupkiem środkowym
  Skośne witryny wielkogabarytowe ALU, wielkoformatowe przeszklenia
  Trapezowa konstrukcja wielkoformatowa z wpisanym oknem przesuwnym HST
  Wewnętrzny Glass-Corner w zestawie z aluminiowym HST
  Widowiskowa, przeszklona fasada z powłokami selektywnymi
  Wielkoformatowa fasada półstrukturalna z połączeniem kolanowym

  Top