Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji prawidłowego montażu okien PVC w gminie Zabierzów pod Krakowem. Realizacja obejmuje wspaniałe panoramiczne rozwiązanie w postaci wysuniętego w warstwie ocieplenia okna, które zastosowano w jadalni. Jest to okno z przeszklonymi narożnikami gdzie nie ma pionowych słupów, a szyby połączone są ze sobą bezpośrednio metodą szkło-do-szkła tzw. Glass-Corner. Zapewnia to ciekawy efekt wizualny – widok na zewnątrz jest niemal niezakłócony. W tej realizacji zastosowaliśmy również rozwiązanie w postaci Drzwi Przesuwnych HST w salonie oraz kolejnego Glass-Cornera w części narożnej budynku.

W galerii możecie Państwo obejrzeć również pracę mini-żurawia podczas montażu skomplikowanych konstrukcji wielkogabarytowych.

Lokalizacja:

Brzoskwinia, gm. Zabierzów, woj.Małopolskie

Produkty:

Okna firmy TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Spectral, który idealnie wpasowuje się w styl budynku. W panoramicznych oknach narożnych Glass-Corner zastosowano szkło hartowane ESG o grubości 6mm. Realizacja obejmuje również kilka większych witryn oraz niskoprogowe okno HST z nakładką wyrównującą próg i czterema punktami ryglowania. Wszystkie balkony posiadają statycznie wklejane pakiety szybowe dla poprawy sztywności konstrukcji, cała stolarka wyposażona w okucia z niewidocznymi zawiasami ROTO DESIGNIO II oraz wysokiej jakości kontaktrony alarmowe MVS.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z wykorzystaniem mas uszczelniających w płynie – Soudal SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Podwaliny purenitowe zostały wykorzystanie jako podparcie dolne wszystkich okien. Okno narożne Glass-Corner połączone i uszczelnione za pomocą sznurów polietylenowych, uszczelniacza butylowego oraz silikonu. Montaż mechaniczny z wykorzystaniem kątowników montażowych, kotew systemowych, śrub ramowych oraz szyn perforowanych typu V. Transport i montaż ciężkich konstrukcji z wykorzystaniem mini-żurawia BG LIFT M250.

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Realizacja montażu okien PVC w Zabierzowie woj. Małopolskie

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  Realizacja montażu okien PVC w Zabierzowie woj. Małopolskie
  Realizacja prawidłowego montażu stolarki okiennej w Krakowie
  Mogilany – Aluminiowy HST z cienkim słupkiem środkowym
  Sąsiednia realizacja w miejscowości Bodzanów k. Wieliczki – MIX PVC i ALU
  Skośna witryna aluminiowa, HST z cienkim słupkiem środkowym
  Skośne witryny wielkogabarytowe ALU, wielkoformatowe przeszklenia
  Trapezowa konstrukcja wielkoformatowa z wpisanym oknem przesuwnym HST
  Wewnętrzny Glass-Corner w zestawie z aluminiowym HST
  Widowiskowa, przeszklona fasada z powłokami selektywnymi
  Wielkoformatowa fasada półstrukturalna z połączeniem kolanowym

  Top