Z przyjemnością prezentujemy kolejną widowiskową realizację, która zachwyca swoim minimalistycznym designem i wielkogabarytową, przeszkloną fasadą.

Ten imponujący budynek harmonijnie łączy przestronność i funkcjonalność z estetyką. Z zewnątrz wyróżnia się swoją nowoczesną architekturą i czystymi liniami. Duże, panoramiczne okna od podłogi do sufitu dominują fasadę, tworząc wrażenie, że wnętrze przenika na zewnątrz, a otoczenie wtapia się w przestrzeń domu. Przeszklenia te nie tylko zapewniają spektakularne widoki na otoczenie, ale także zalewają wnętrze naturalnym światłem, tworząc atmosferę jasności i harmonii.

Lokalizacja:

Okolice Krakowa

Produkty:

1x aluminiowo-szklana ściana osłonowa wykonana bez pośredniego mocowania jako fasada słupowo-ryglowa ALUPROF MB-SR50N HI+  o wymiarze 6990x7978mm z częścią otwieralno-uchylną.
1x okno HST ALUPROF MB-77HS z cienkim słupkiem środkowym 48mm

2x okna z ukrytym skrzydłem i ukrytymi zawiasami w systemie ALUPROF MB-86US SI

Kolor: Dwustronnie RAL 7021 Struktura

Montaż:

Szyby hartowane ESG//ESG//ESG w całej fasadzie oraz największych przeszkleniach. Dla poprawy komfortu termicznego aby ograniczyć zjawisko nadmiernego nagrzewania się przestrzeni dziennej wszystkie szyby w fasadzie posiadają powłoki selektywne COMBI NEUTRAL 70/35.

 

Fasada zamontowana w warstwie ocieplenia z wysunięciem o pełną głębokość słupów aluminiowych. Do montażu wykorzystaliśmy niesystemowe, zaprojektowane przez nas wsporniki i konsole stalowe. Pozostałe okna zamontowano w licu zewnętrznym muru (jedna witryna została zamontowana w przygotowanej konstrukcji drewnianej wysuniętej w warstwę ocieplenia) i uszczelniono z wykorzystaniem materiałów: Illbruck SP925 od wewnątrz, Soudal Soudatight Hybrid od zewnątrz, środek pianka PUR. W strefie progowej wszystkich konstrukcji zastosowano fartuchy EPDM, a za podparcie okien posłużyły podwaliny purenitowe.

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Widowiskowa fasada z powłokami selektywnymi

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  17 konstrukcji aluminiowych w tym 6 wielkogabarytowych witryn!
  Aluminiowa stolarka w tym HST ALUPROF MB-77HS z cienkim słupkiem środkowym 48mm
  Aluminiowe okna z ukrytym skrzydłem i ukrytymi zawiasami, HST
  Aluminiowa stolarka ze skosami i wielkoformatowa witryna z wpisanym HST
  Aluminiowe okna w nowoczesnym domu. Montaż w okolicy Warszawy
  Aluminiowy HST o szerokości prawie 8m. Montaż w Krakowie
  Antracytowa stolarka aluminiowa, konstrukcje trapezowe
  Antracytowa stolarka ze skosami i szklanym połączeniem narożnym
  Realizacja w miejscowości Bodzanów k. Wieliczki – MIX PVC i ALU
  Dom parterowy z wielkoformatową witryną aluminiową + HST alu

  Top