Prezentujemy galerie zdjęć z wykonanego montażu okien w domu jednorodzinnym w okolicy Skawiny. Wybór inwestora padł na okna premium TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt. Oczywiście nie zabrakło naszego ulubionego rozwiązania czyli Glass Corner! Przy takim nowoczesnym rozwiązaniu szyby łączone są specjalnym spoiwem i w miejscu połączenia jest tylko wąski pasek ciemnego szkła. Z zewnątrz jest on prawie niewidoczny, dzięki czemu uzyskujemy wizualny efekt nieprzerwanego, szklanego połączenia.

Lokalizacja:

Kopanka koło Skawiny woj. Małopolskie

Produkty:

Okna TEAM BALANCE MD renomowanej firmy TEAM PLAST w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt, który idealnie wpasowuje się w styl budynku. W panoramicznych oknach narożnych Glass-Corner zastosowano szkło hartowane ESG o grubości 6mm. Każda pozycja uwzględnia dwukomorowe pakiety szybowe wraz z ciepłymi ramkami, a wielkogabarytowe skrzydła mają statycznie wklejane szyby. Wszystkie konstrukcje otwieralne wyposażone są w kontaktrony dowrębowe MVS oraz okucia z ukrytymi zawiasami ROTO DESIGNO II.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników monotażowych do podwalin oraz szyb perforowanych typu V przeznaczonych do mocowania w pustakach ceramicznych. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien w miejscowości Kopanka koło Skawiny woj.Małopolskie

Zdjęcia realizacji

Top