Kolejna realizacja prawidłowego montażu w malowniczej miejscowości Zaborze w województwie Małpolskim. Inwestor zdecydował się na okna TEAM BALANCE w obustronnym kolorze Złoty Dąb, który idealnie współgra w towarzystwie klamek w złotym odcieniu. Duże przeszklenia w salonie zapewniają znakomity dopływ naturalnego światła z zewnątrz, optycznie powiększają pomieszczenie oraz pozwalają uzyskać efekt otwarcia domu na ogród czy taras.

Lokalizacja:

Zaborze, woj. małopolskie

Produkty:

Okna PVC TEAM BALANCE 82MD w obustronnym kolorze Złoty Dąb, z dwukomorowymi pakietami szybowymi i ciepłymi ramkami dopasowanymi kolorystycznie do okleiny. Stolarka posiada okucia z niewidocznymi zawiasami ROTO DESIGNIO II. Kilkanaście okien tradycyjnych, duża witryna w salonie zapewniająca możliwie jak największe przeszklenie oraz drzwi balkonowe z niskim progiem o wysokości 2 cm.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników montażowych do podwalin oraz szyb perforowanych typu V przeznaczonych do mocowania w pustakach ceramicznych. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien PVC w Zaborzu

Zdjęcia realizacji

Top