Na tej wyjątkowej budowie poza tradycyjnymi konstrukcjami okiennymi z PVC zamontowaliśmy wielkoformatową witrynę aluminiową wykonaną w połączeniu bezsłupowym. Taka konstrukcja nie posiada słupów, a szyby łączone są podobnie jak w coraz częściej stosowanych zestawach Glass-Corner. Uzupełnieniem panoramicznego, pięknego widoku jest okno przesuwne HST z cienkim słupkiem środkowym o szerokości zaledwie 48mm. Sami przyznajcie, że robi wrażenie!

Lokalizacja:

Włosań, woj. małopolskie

Produkty:

Stolarkę okienną wykonaną na profilach VEKA Polska oraz Aluprof dostarczyła firma TeamPlast. W tej realizacji zastosowaliśmy tradycyjne okna  PVC Team Balance MD w obustronnym kolorze Czarny JetBlack. Okna aluminiowe w dopasowanym kolorze RAL 945 strukturalny. Okna w sypialniach zostały wyposażone w ukryte skrzydła, które z zewnątrz przypominają wyglądem witryny stałe.
Okno HST zostało wykonane na profilu Aluprof MB-77, gdzie dodatkowo został zastosowany cienki słupek środkowy o szerokości TYLKO 48mm. Sprawia to wrażenie nieograniczonej szklanej tafli.
Na koniec clou tej realizacji – czyli wspaniała, wielkogabarytowa witryna w połączeniu bezsłupowym! Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników monotażowych do podwalin oraz szyb perforowanych typu V przeznaczonych do mocowania w pustakach ceramicznych. Dodatkowo wsparcie mini-żurawia podczas szklenia wielkogabarytowej witryny. Dziękujemy naszej ekipie montażowej!

 • Zadzwoń
  +48 730 12 65 62
  Wielkogabarytowa witryna aluminiowa w połączeniu bezsłupowym

  Zdjęcia realizacji

  Sprawdź pozostałe Realizacje:

  Prawidłowy montaż okien w miejscowości Wola Luborzycka
  Prawidłowy montaż okien w miejscowości Zawada
  Prawidłowy montaż okien i rolet w Pawlikowicach
  Prawidłowy montaż okien w Suchej Beskidzkiej
  Prawidłowy montaż okien w Tenczynku
  Prawidłowy montaż okien wysuniętych w warstwie ocieplenia
  Prawidłowy montaż okien w Zabierzowie
  Prawidłowy montaż okien w Więckowicach koło Krakowa
  Prawidłowy montaż okien w Zelczynie pod Krakowem
  Prawidłowy montaż okien ze szprosami w Lipnicy Murowanej

  Top