Na tej wyjątkowej budowie poza tradycyjnymi konstrukcjami okiennymi z PVC zamontowaliśmy wielkoformatową witrynę aluminiową wykonaną w połączeniu bezsłupowym. Taka konstrukcja nie posiada słupów, a szyby łączone są podobnie jak w coraz częściej stosowanych zestawach Glass-Corner. Uzupełnieniem panoramicznego, pięknego widoku jest okno przesuwne HST z cienkim słupkiem środkowym o szerokości zaledwie 48mm. Sami przyznajcie, że robi wrażenie!

Lokalizacja:

Włosań, woj. małopolskie

Produkty:

Stolarkę okienną wykonaną na profilach VEKA Polska oraz Aluprof dostarczyła firma TeamPlast. W tej realizacji zastosowaliśmy tradycyjne okna  PVC Team Balance MD w obustronnym kolorze Czarny JetBlack. Okna aluminiowe w dopasowanym kolorze RAL 945 strukturalny. Okna w sypialniach zostały wyposażone w ukryte skrzydła, które z zewnątrz przypominają wyglądem witryny stałe.
Okno HST zostało wykonane na profilu Aluprof MB-77, gdzie dodatkowo został zastosowany cienki słupek środkowy o szerokości TYLKO 48mm. Sprawia to wrażenie nieograniczonej szklanej tafli.
Na koniec clou tej realizacji – czyli wspaniała, wielkogabarytowa witryna w połączeniu bezsłupowym! Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników monotażowych do podwalin oraz szyb perforowanych typu V przeznaczonych do mocowania w pustakach ceramicznych. Dodatkowo wsparcie mini-żurawia podczas szklenia wielkogabarytowej witryny. Dziękujemy naszej ekipie montażowej!

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Wielkogabarytowa witryna aluminiowa w połączeniu bezsłupowym

Zdjęcia realizacji

Top