Ciekawa realizacja tradycyjnego domu z nowoczesnymi rozwiązaniami okiennymi. Inwestor zlecił nam wykonanie i montaż okien TEAM PLAST w klasycznym obustronnie białym kolorze, który będzie dobrze komponował się z tradycyjną bryłą budynku, jasną elewacją oraz dwuspadowym dachem. Wisienką na torcie jest panoramiczne okno narożne z szybami łączonymi na step czyli coraz popularniejszy tzw. „Glass-Corner”.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią przedstawiającą trwające prace montażowe (w tym szklenie i montaż glass-cornera) oraz efekt finalny. Mamy nadzieję, że ta realizacja posłuży za inspiracje i będzie dowodem na to, że niesztampowe i ciekawe rozwiązania z zakresu stolarki okiennej można z powodzeniem stosować nawet w klasycznych projektach.

Lokalizacja:

Zelczyna, woj. małopolskie

Produkty:

Okna PVC klasy premium TEAM SELECT wykonane na profilach Gealan S9000. Obustronny biały kolor, szare uszczelki i tworzywowe ciepłe ramki międzyszybowe. Szyby dwukomorowe o współczynniki Ug=0,5W/m2K – w panoramicznym oknie narożnym Glass-Corner zastosowano szkło hartowane ESG o grubości 6mm. Kilka większych witryn oraz niskoprogowe okno HST z nakładką wyrównującą próg i czterema punktami ryglowania. Wszystkie balkony posiadają statycznie wklejane pakiety szybowe dla poprawy sztywności konstrukcji, cała stolarka wyposażona w okucia z niewidocznymi zawiasami ROTO DESIGNIO II.

Montaż:

Prawidłowy montaż warstwowy z wykorzystaniem mas uszczelniających w płynie – Soudal SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Częściowe podmurowanie pod oknami balkonowymi wykonane przez inwestora pozwoliło na obniżenie kosztów podwalin purenitowych, które zostały wykorzystanie jako podparcie dolne wszystkich okien. Okno narożne Glass-Corner połączone i uszczelnione za pomocą sznurów polietylenowych, uszczelniacza butylowego oraz silikonu. Montaż mechaniczny z wykorzystaniem kątowników montażowych, kotew systemowych, śrub ramowych oraz szyn perforowanych typu V.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien w Zelczynie pod Krakowem

Zdjęcia realizacji

Top