Prezentujemy kolejną realizację nowoczesnego domu o nietypowej bryle. Ten imponujący dom, zlokalizowany w Krakowie, stanowi idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Duże okna nie tylko zapewniają wspaniałe oświetlenie, ale także integrują przestrzeń wewnętrzną z przestrzenią zewnętrzną.

Przyszłe tarasy w połączeniu z wielkogabarytowymi przeszkleniami będą naturalnym przedłużeniem salonu i jadalni, tworząc idealne miejsce do wypoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Lokalizacja:

Kraków

Produkty:

2x okna przesuwne ALUPROF MB-77HS MONORAIL z cienkimi słupkami o szerokości 48mm, z czego największe o wymiarze 10360x2717mm !
6x okna z ukrytym skrzydłem i ukrytymi zawiasami w systemie ALUPROF MB-86US SI
7x witryny nieotwieralne ALUPROF MB-86N

Kolor: Dwustronnie RAL 9005 Struktura

Montaż:

Szyby hartowane ESG//ESG//ESG w największych przeszleniach, w konstrukcjach montowanych na wysokości szyby hartowane oraz laminowane. Okna otwieralne wyposażone w kontaktrony.
Ze względu na ominięcie słupów konstrukcyjnych największe okno HST zamontowano w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu Ciepłej Belki Montażowej.
Pozostałe okna zamontowano w licu zewnętrznym muru i uszczelniono z wykorzystaniem materiałów: Illbruck SP925 od wewnątrz, Soudal Soudatight Hybrid od zewnątrz, środek pianka PUR. W strefie progowej wszystkich konstrukcji zastosowano fartuchy EPDM, a za podparcie okien posłużyły podwaliny purenitowe.
  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62
    Nowoczesny dom z dużymi przeszkleniami w tym HST o wym. 10360x2717mm

    Zdjęcia realizacji

    Top