Kolejna realizacja prawidłowego montażu okien z pisemną gwarancją szczelności! Tym razem montowaliśmy w miejscowości Stróże nieopodal Myślenic. Wybór inwestora padł na okna premium TEAM BALANCE MD. Całość w obustronnym kolorze Winchester, który idealnie wpasowuje się w styl budynku i doskonale łączy się ze złotym kolorem klamek.

Lokalizacja:

miejscowość Stróża koło Myślenic

Produkty:

Okna PVC TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Winchester, z dwukomorowymi pakietami szybowymi i ciepłymi ramkami dopasowanymi kolorystycznie do okleiny.  W tej realizacji zamontowaliśmy kilkanaście okien tradycyjnych oraz kilka okien balkonowych jedno, dwu oraz trzy-skrzydłowych.

Montaż:

Prawidłowy szczelny montaż w licu muru z wykorzystaniem folli paroszczelnej w płynie Illbruck SP925 oraz zewnętrznej i paroprzepuszczalnej powłoki uszczelniającej SOUDAL SoudaTight Hybrid. Wszystkie okna balkonowe zostały uszczelnione w strefie progowej za pomocą wodoszczelnej folii EPDM. Do montażu wykorzystano podwaliny purenitowe oraz ciepłe termoparapety XPS. Za mocowanie mechaniczne odpowiadają kotwy systemowe, śruby ramowe, kątowniki montażowe.

  • Zadzwoń
    +48 730 12 65 62*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Prawidłowy montaż okien PVC w miejscowości Stróża koło Myślenic

Zdjęcia realizacji

Top